مخمصه

خیلی مسائل و اتفاقات تو این چند شب و روز بهم پبچیده، که من باید راجع بهشون تصمیم بگیرم. علاوه بر این، وقوع این اتفاقات هم تنها در عرض چن هفته اس. و این یعنی اوج تنش. سعی کردم از همه لحاظ به قضایا فکر کنم؛ المپیاد، تغییر گرایش، کنکور، دانشگاه، کار و حتی خیلی مسائل دیگه که در اولویت های بعدی بودن. سعی کردم خیلی فکر کنم و فکر کنم و فکر کنم.

در رابطه با شرکت در المپیاد از هر کسی که پرسیدم، توصیه اکید کرد که حتما شرکت کنم 🙁 ولی راستش هنوز هم دلم نمی خواد شرکت کنم. آخه کسی نمی دونه که پارسال من چقدر اذیت شدم و اذیتم کردن این مسئولان استان و… هعی

در رابطه با تغییر گرایش تو کنکور کاردانی به کارشناسی هم با توجه به اینکه مرحله کشوری المپیاد از ۸ تا ۱۵ مرداده و کنکور ۷ مرداد و طبعا وقت زیادی ندارم برای خوندن درس های دیگه برای کنکور، گرایش “الکترونیک هواپیما” رو انتخاب نکردم و همون گرایش خودم “الکترونیک” رو کنکور خواهم داد.

ترم آخرم، درسا به نسبت مشکل، مرحله اول و دوم المپیاد خیلی بهم نزدیک، کنکور و مرحله سوم المپیاد چسبیده بهم و منم الهامم :). امیدوارم و سعی می کنم و خدا رو دارم…

عادت نکنیم ، تغییر کنیم

مرگِ انسان

آن روز، آن مرد، آن پیشنهاد

1 دیدگاه On مخمصه

  • خیلی وقت ها خیلی کار ها به هم دیگه گره می خورن و اونجاست که اگه کوه نورد باشی و مثه یه کوه نورد بتونی آرامش خودت رو موقع قدم برداشتن حفظ کنی می تونی با یه خورده تمرکز بالاخره از پس همشون بر بیای !

پاسخ دهید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Site Footer